Viimati uuendatud Esmaspäev, 09 Mai 2016

Nädala info 09.05.2016

• Kiitus Laudona (Läti) koolis esinenud õpilastele: 4. kl Lisella Ellisaar, Anelika Jõgi, Kermo Kerner, Mattias Lobjak, Robert Tulk; 5. kl Markus Aus; 6. kl Greete Kazimirov, Marilis Lemsalu, Karola Riis, Maris Saar, Hannagrete Sepp, Gerlinde Sims, Kätlin Tõnuri; 9. kl Andra Altmäe, Mikk Anderson, Karl-Eerik Pink, Kristo Tammsoo, Kert Toomingas, Mari-Liis Truusööt. Täname õp Elve Ruusi, Ester Ilvest, Liidia Ilvest õpilaste ettevalmistamise eest! Suur tänu viisakalt käitunud õpilastele ja vahva seltskonna eest!
  • Kiitus Rapla maakonna koolinoorte krossijooksul 2. koha saavutamise eest: 5. kl Ragnar Ahlberg, Andreas Liimann; 6. kl Sandro Reinvart; 7. kl Rain Meri, Lisette Marie Räbovõitra, Siret Saar, Hannaliise Sepp (BT 500m 2. koht); 8. kl Kaisa Kornak, Kristel Kuljus, Kenert Teder; 9. kl Vivian Haljasmets, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov. Täname võistkonna esindajat õp Anne Järvikut.
  • Kiitus heategevuslikul teatejooksul osalenud õpilastele: 5. kl Ragnar Ahlberg, Andreas Liimann; 6. kl Sandro Reinvart; 7. kl Kathrina Kollo, Rain Meri, Kristin Maria Paiken, Lisette Marie Räbovõitra, Hannaliise Sepp, Anete Timm, Siret Saar; 8. kl Riina Evardson, Kaisa Kornak, Kristel Kuljus, Sirli Priimägi, Kenert Teder; 9. kl Vivian Haljasmets, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov. Täname võistkonna esindajaid õp Anne Järvikut ja Jüri Pritšinit.

• Ekskursioonide/väljasõitude kuupäevad lisada Stuudiumi kalenderplaani. NB: bussid tellida varakult!

• 10. mai - 6. klassi e-tasemetöö eesti keeles (täpsem info seotud isikutele Stuudiumis).
  • 10. mai - 5.-6. tund KIK õppepäev 9. klassile koolis "Taastuvenergia".
  • 12. mai - 8. kl loovtööde kaitsmine auditooriumis.
  • 18. mai - KIK õppepäev 3.-4. klassile.
  • 20. mai - KIK õppepäev 7.-8. klassile.
  • 20. mai - 9. kl matemaatika proovieksam ja lõpuekskursioon Hiiumaale.
  • 23. mai - ülekooliline SPORDIPÄEV
  • 25. mai - kell 11.45-14.45 9. kl eesti keele proovieksam.
  • 26. mai - KIK õppepäev 5.-6. klassile.
  • 27. mai - 9. klassi tutipidu. 5. tunni ajal aktus kooliperele. Bussid kodudesse väljuvad kell 13.45.
  • Tasemetööde kuupäevad avalikustatud kooli kalenderplaanis: http://bit.ly/1TLEWKN

• 9. mai - kell 18.00 huvikooli 3.-6. kl KEVADKONTSERT rahvamajas.
  • 12. mai - kell 14.45 huvikooli 1. ja 2. kl KEVADKONTSERT auditooriumis.
  • 16. mai - 4. klassi eriala üleminekueksam.
  • 19. mai - 4. klassi solfedžo üleminekueksam.

• 12. mai - kell 16.00 emadepäeva töötuba "Lõhnav õnnekivi". Osalustasu 7 eurot perele (lisakivi 3 eurot)! Laps võib osaleda ka üksinda!
  • 13. mai - õpilaskohvik "Aasta hea oli 65 ..."
  •  2. juuni - Rööprähkle Nutikalt kooli võimlas 1.-8. klassi õpilastele. Osalustasu 2 eurot koguvad klassijuhatajad! Oodatud on ka lapsevanemad!

• IX klassi lõpuaktus 17. juuni kell 16.00 võimlas.