Viimati uuendatud Neljapäev, 19 Mai 2016

Nädala info 16.05.2016

• Kiitus Juuru huvikooli kevadkontsertidel esinenud õpilastele. Täname huvikooli õpetajaid Aleksandra Ilves, Damaris Ilves, Ester Ilves, Liidia Ilves ja Kaido Tani õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest!
  • Kiitus Raplamaa algklasside piirkondlikul kergejõustikuvõistlustel Kohilas osalenud õpilastele: 1. kl Lukas Aus, Gerli Ogga, Berit Vaarma; 2. kl Endrico Järvesaar (1. koht pallivise, 3. koht 400 m jooks); 3. kl Linda Agasild, Matteus Aus (3. koht 60 m jooks), Janar Jaani, Janre Jõgi (1. koht 60 m jooks, kaugushüpe, 500 m jooks, 3. koht pallivise), Laura Karen, Liisi Karen, Grettel Lukas, Kennet Vaarma; 4. kl Robert Tulk (2. koht pallivise). Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus õpilaskohviku "Aasta hea oli 65 ..." korraldamise ja läbiviimise eest: 6. kl Greete Kazimirov, Karolina Kirbus, Karola Riis; 9. kl Mari-Liis Truusööt. Täname juhendajat õp Nele Ausi.

• Ekskursioonide/väljasõitude kuupäevad lisada Stuudiumi kalenderplaani. NB: bussid tellida varakult!
  • 1. juuni - klasside tegevused klassijuhatajaga (ekskursioonid, matkad ...).

• 17. mai - kell 9.50 3. klassi tasemetöö.
  • 18. mai - KIK õppepäev 3.-4. klassile.
  • 20. mai - KIK õppepäev 7.-8. klassile.
  • 20. mai - 1.-2. tund 9. kl matemaatika proovieksam. Ekskursiooni ei toimu, õpilased osalevad tundides.
  • 23. mai - ülekooliline SPORDIPÄEV. Bussid kodudesse väljuvad kell 15.00.
  • 25. mai - kell 11.45-14.45 9. kl eesti keele proovieksam.
  • 26. mai - KIK õppepäev 5.-6. klassile.
  • 27. mai - 9. klassi tutipidu. 5. tunni ajal aktus kooliperele. Bussid kodudesse väljuvad kell 13.45.
  • 3. juuni - ÕPPEAASTAT LÕPETAV KONTSERTAKTUS. Aktusele järgneb klassijuhatajatund. Bussid väljuvad kell 11.00.

• 16. mai - 4. klassi eriala üleminekueksam.
  • 19. mai - 4. klassi solfedžo üleminekueksam.

•  2. juuni - "Rööprähkle Nutikalt" kooli võimlas 1.-8. klassi õpilastele. Osalustasu 2 eurot koguvad klassijuhatajad! Oodatud on ka lapsevanemad! Söömine kell 11.45, bussid kodudesse väljuvad kell 12.00.

• Vallavanema Margus Jaansoni vastuvõtt väga hea õppeedukusega õpilastele ja lapsevanematele 31. mail kell 19.00 (uus aeg) auditooriumis (kutsed saadetakse kodudesse käesoleva nädala jooksul).
  • IX klassi lõpuaktus 17. juuni kell 16.00 võimlas.
  • "Aasta kolleeg 2016" hääletamine Stuudiumi keskkonnas 20. maini. Info saadetud Stuudiumi suhtlusesse.