Viimati uuendatud Teisipäev, 31 Mai 2016

Nädala info 30.05.2016

• Kiitus 25. mail kergejõustikuvõistlustel Kohilas osalenud õpilastele: 3. kl Janre Jõgi; 5. kl Ragnar Ahlberg, Andreas Liiman; 6. kl Jürgen Treinberg (CP palliviskes II koht). Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus 8. klassile ja õpetajatele Helle Kiviseljale, Ülle Elmikule, Anne Järvikule, Anneli Simkinile 9. klassi tutipäeva korraldamise ja läbiviimise eest!
  • Kiitus 28. mail Raplamaa Laulu- ja Tantsupeol esinenud mudilaskoori õpilastele: 1. kl Kärt Ehandi, Mia Kadarik, Indra Lokk, Gerli Ogga, Berit Vaarma; 2. kl Regiina Evardson, Margarete Juks, Kertu Männiksaar, Kelly Helena Paiken, Marta Talvoja, Marianne Tori; 3. kl Linda Agasild, Lukas Aus, Ihan Jalukse, Annika Jõgi, Kaspar Liiv, Kennet Vaarma; 4. kl Anni-Eliise Aaviku, Anelika Jõgi! Täname õp Elve Ruusi õpilaste väga hea ettevalmistamise ja juhendamise eest.
  • Kiitus Laura Karenile, kes oli Raplamaa Laulu- ja Tantsupeol üks päevajuhtidest!

• 1. juuni - klasside tegevused klassijuhatajaga (ekskursioonid, matkad ... )
    • 1.-2. kl ekskursioonil Tallinnas
    • 3. kl ekskursioonil Pärnus
    • 4. kl Juurus
    • 5. kl rattamatkal
    • 6. kl matkal
    • 7. kl ekskursioonil Naissaarel
    • 8. kl ekskursioonil Pärnus

• 30.-31. mai - õpilased 6. klassist KEAT laagris. Kaasas õp Anne Järvik.
  • 31. mai - 4.-5. kl ekskursioonil Tartus.
  • 31. mai HINDED VÄLJA kell 15.00!
  • 1. juuni  - kell 10.00-13.00 9. klassi EESTI KEELE EKSAM ruumis 211 (vene keele klass). Kaasa isikuttõendav dokument, mitte õpilaspilet!
  • 2. juuni - kell 12.00 õppenõukogu
  • 3. juuni - 9.00 ÕPPEAASTAT LÕPETAV KONTSERTAKTUS rahvamajas. Aktusele järgneb klassijuhatajatund.
  • TÕT-d lisada Stuudiumi kalenderplaani!

•  2. juuni - "Rööprähkle Nutikalt" kooli võimlas 1.-8. klassi õpilastele. Osalustasu 2 eurot koguvad klassijuhatajad! Oodatud on ka lapsevanemad!

• Kooliringibusside väljumiste muudatused
    • 1. juuni buss väljub kell 11.30
    • 2. juuni bussid väljuvad kell 12.00
    • 3. juuni bussid väljuvad kell 11.00
  • Söögivahetundide muudatused
    • 31. mai üks söögivahetund kell 11.30
    • 1. juuni toitlustamist ei toimu
    • 2. juuni ühine söömine kell 11.45
    • 3. juuni toitlustamist ei toimu

• Vallavanema Margus Jaansoni vastuvõtt väga hea õppeedukusega õpilastele ja lapsevanematele 31. mail kell 19.00 auditooriumis (kutsetega).
  • IX klassi lõpuaktus 17. juuni kell 16.00 võimlas.