Viimati uuendatud Kolmapäev, 19 September 2012

Käesoleva nädala ouline info

• Õppeekskursioonide plaan - seoses remonttööde arvete lõpliku tasumiseni ei saa lubada ühtegi õppeekskursiooni kooli eelarvest. Rahade seis selgub hiljemalt oktoobri esimese nädala jooksul.

• Kui eKoolis on päevikutega probleeme, palume pöörduda P.Vahtriku poole.
  • Puudujad  märkida eKooli tunni algul.  Tund peab olema sisse kantud hiljemalt kella 18.00ks.
  • 19.oktoobril toimuvad karjäärinõustamise tunnid 9., 12. kl õpilastele 2. ja 3. tunni ajal.
  • Vastavalt uuele õppekavale korraldab põhikool III kooliastmes õpilastele läbivatest teemadest lähtuva või õppeaineid lõimiva loovtöö, milleks on uurimus, projekt, kunstitöö või muu taoline. Loovtöö temaatika valib kool, täpsema teemavaliku teevad õpilased. Loovtööd võib teha nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Aineõpetajatel loovtöö teema(d) koos kirjeldusega esitada õppealajuhataja meilile hiljemalt 1. oktoobriks.
  • Õpetajate toas on sinine INFO kaust, kuhu koondame sissetulnud kirjad, reklaamid jm  materjalid, riiulis on infominutite protokollide kaust.
  • Konsultatsioonide ajad märkida õpetajate toa stendil olevasse tabelisse hiljemalt kolmapäeval, 19. sept. Kõik õpetajad peavad leidma endale aja.

Tugisüsteemid

• 7. kl õpilasele on määratud IÕK kõikides õppeainetes.<strong >  <strong >

• Huvijuht viibib koolimajas sel nädalal teisipäeval ja neljapäeval.
  • Ürituste plaani esitada oma ettepanekud ja soovid huvijuhi emailile.
  • Õpilasesinduse koosolek teisipäeval, 18. septembril kell 9.05 - 9.35 3. korruse ÕE-ruumis. Kohustuslik osaleda klassivanematel, kuid hea meelega on oodatud klassijuhatajate loal ka vabatahtlikud! Klassijuhatajad, palun vajadusel meelde tuletada!
  • 20. septembril toimub 1.-12. klassidele orienteerumismäng "Fotojaht". Meeskonnal tuleb etteantud vihjete järgi üles otsida pildistamiskohad ja vastavalt etteantud teemal lavastada foto. Mida rohkem loomingulisust, julgust ja omapära, seda nauditavam on lõpptulemus.  6. tunni ajal võistlevad 1.-6. klassi õpilased, 7. tunni ajal 6.-12. klassi õpilased.

Võistluse juhised ja reeglid:

• meeskonna suurus minimaalselt 5 liiget + klassijuhataja (klassijuhataja ülesanne on eelkõige tagada turvalisus ning fotografeerida);
    • mängu kestvus 45 minutit;
    • enne mängu jagatakse igale meeskonnale mängujuhised ja reeglid;
    • meeskonnal peab olema üks digifotoaparaat + juhe, millega saab pildid laadida huvijuhi arvutisse;
    • pärast mängu tulevad meeskonnad tagasi koolimajja, et laadida pildid huvijuhi arvutisse (igast teemast üks pilt) ning seejärel vaadata koos fotosid;
    • kui kõikide meeskondade pildid on vaadatud, hääletavad meeskonnad kõige loomingulisema meeskonna poolt;
    • fotole peavad jääma kõik meeskonna liikmed, v.a pildistaja
    • võistkonnad palun registreerida teisipäeval huvijuhi juures või hiljemalt kolmapäeva õhtuks e-maili (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) teel
  • 21. septembril tähistatakse ülemaailmset rahupäeva. Päev on pühendatud riikidesisese kui ka rahvusvahelise rahu tugevdamiseks. Rahupäeva raames saavad Juuru Gümnaasiumi õpilased 20. septembril söögivahetundide ajal voltida paberist rahutuvisid, mis riputatakse hiljem kooli fuajeesse.
  • 27. septembril toimub kooli fuajees sügisseadete näitus. Sügisseaded palume valmistada eelkõige algklassiõpilastel, kuid oodatud on ka põhikooli/gümnaasiumi/kooli personali meistriteosed. Ühtlasi toimub Mihklipäeva KIRBUTURG (aeg täpsustamisel). Kirbuturul ei kauple me rahaga, vaid teeme head vahetuskaupa. Võta kaasa enda või ema/isa/vanavanemate tehtud hoidis või käsitöö teos ning tee vahetust! Kirbuturule ootame vahetuskaupa tegema nii õpilasi kui kooli personali.
  • Kes on huvitatud tantsutrennist? Marikas Tantsu ja Moekooli treener Liis Pärn on nõus tegema reedeti Juuru rahvamajas tantsutrenne! Grupid avatakse vähemalt 8 liikme olemasolu korral ning grupid peaksid moodustuma vastavalt vanuserühmadele: 1.-4. klass ja 5.-9. klass. Kui oled huvitatud, registreeri ennast huvijuhi juures või e-mailil (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Saades vajaliku arvu õpilasi kokku, saab treeneriga suhelda aegade ja tasude asjus!