Viimati uuendatud Esmaspäev, 30 Jaanuar 2017

Hea koolipere!

Viirusnakkused on kahjuks jõudmas meie sekka. Seda näitab tänane puudujate arv.
Palun lapsevanematel jälgida oma lapse tervist ja väikesegi kahtluse korral jätta ta pigem koju.

ÕPILASED: PESKE TIHTI KÄSI (enne söömist, aevastamise, nuuskamise ja köhimise järel).

LAPSEVANEMAD: Palun teavitage hommikul võimalikult vara (1 tunni jooksul) lapse haigestumisest, et me saaksime jälgida puudujate arvu ja korraldada oma koolipäeva.
Palun arvestage võimalusega, et me ei hoia lapsi suures grupis pika päeva majaseinte vahel ja saadame nad varem kodudesse.

Teavitame teid Stuudiumi kaudu muudatustest.

Terviseamet soovitab:
Isegi kergete haigustunnuste ilmnemisel tuleks jääda koju ning teavitada perearsti haigestumisest, vältida rahvarohkeid kohti ja hoida tervetega vähemalt meetrist distantsi. Aevastades või köhides katke suu tasakuräti või selle puudumisel varrukaga. Haigena püsige kodus
(www.terviseamet.ee/info/uudised/u/artikkel/3-naedal-g…)

Kehalise kasvatuse tunnid

Teatan Teile, et korraldame oma kehalise kasvatuse tunnid õues. Lume nappuse tõttu jalutame õues. Palun selga panna vastav riietus, et oleks võimalik õues viibida 30-40 minutit. Soovitatav ka kaasa võtta vahetussokid. Kindlasti ei tohiks puududa sall, kindad ja müts.

Kehalise kasvatuse õpetajad A.Järvik ja J.Pritšin