Viimati uuendatud Reede, 26 Oktoober 2012

Info 8.10.2012

• Täname õpetajate päeva korraldajaid - õpilasi ja õpetajaid!

• Eelteade: Lastevanemate üldkoosolek toimub neljapäeval, 8.novembril kell 18.00. Järgnevad klasside koosolekud (u 19.00).

• Koolil on võimalus toetada käesoleval eelarveaastal õppeekskursiooni transporti (kuni II veerandi lõpuni). Reegel on, et iga õpilane saab ühe õppereisi. Ühe reisi transpordi maksumuseks tohib olla kuni 150 € (üleminev summa tuleb omaosalusega katta). Ainegrupid peavad siin tegema koostööd!

• Õppenõukogu peab nimetama esindaja hoolekogu koosseisu (huvikooli ja põhikooli õpetajate esindajad) - palun ainegruppidel arutada läbi ja esitada kandidaadid koosoleku ajal.

• Õppenõukogu toimub neljapäeval, 18.okt kell 14.00 auditooriumis. Toimub viis ainetundi. Hinded välja panna hiljemalt 17.okt kella 18.00ks. Bussid  kell 13.45 Härgla, Järlepa, Mahtra; Maidla, Orguse, Ingliste. Kaiu, Kuimetsa kell 13.50 liinibussiga.

• See nädal on leivanädal. Tutvustav abimaterjal õpetajate toas ( I, II kooliaste).

• Vastavalt uuele õppekavale korraldab põhikool III kooliastmes õpilastele läbivatest teemadest lähtuva või õppeaineid lõimiva loovtöö, milleks on uurimus, projekt, kunstitöö või muu taoline. Loovtöö temaatika valib kool, täpsema teemavaliku teevad õpilased. Loovtööd võib teha nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Aineõpetajatel loovtöö teema(d) koos kirjeldusega esitada õppealajuhataja meilile hiljemalt 1. oktoobriks. Kiitus õp Ene Holstingule, Ülle Rahuojale, Andrus Metsmale esitatud teemade eest. 8. kl aineõpetajate kokkusaamine neljapäeval, 11. okt kell 11.25 (1. suur vahetund) Vilde toas.
  • Puuduvad ainekavad esitada direktorile hiljemalt 25. oktoobriks. Saadame õpetajatele, kellel esitamata,  kirjalikud meeldetuletused.
  • 7. ja 8. kl  soovivad sõita Tallinna kolmapäeval, 17.oktoobril.
  • 19. oktoobril toimub neli ainetundi, 5. tund klassijuhataja tund (11. ja 12. kl ainetunnid).   Karjäärinõustamine  9., 12. kl õpil 2. tund auditooriumis, 3. t arvutiklassis.  Bussid 13.45 Härgla, Järlepa, Mahtra; Maidla, Orguse, Ingliste. Kaiu, Kuimetsa liinibussiga.

Tugisüsteemid

• Kaks 7. klassi õpilast andsid juhtkogus aru käitumise ja koolikohustuse täitmise kohta (8.10.2012).

• Huvijuht viibib koolimajas sel nädalal teisipäeval ja neljapäeval.
  • Ürituste plaani esitada oma ettepanekud ja soovid huvijuhi emailile.
  • Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti kell 9.05 - 9.35 3. korruse ÕE-ruumis. Kohustuslik osaleda klassivanematel, kuid hea meelega on oodatud klassijuhatajate loal ka vabatahtlikud! Klassijuhatajad, palun vajadusel meelde tuletada!
  • 15.-19. oktoober on Juuru Gümnaasiumis Stiilinädal
    • esmaspäev - pidžaamapidu
    • teisipäev - sportlik riietus
    • kolmapäev - ühte värvi rõivastus
    • neljapäev - pidulik riietus
    • reede - 70.-80.-ndad
  • 18. oktoobril toimuvad klasside pildistamised (ajad täpsustamisel)
  • 19. oktoobril 1. tunni ajal toimub auditooriumis 5.-12. klassi mälumäng
    • igast klassist 5-liikmeline võistkond
    • võistkond registreerida huvijuhi juures hiljemalt 16. oktoober või e-maili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
    • mälumängud hakkavad toimuma iga veerandi lõpus ning lõplikud tulemused selguvad kooliaastat lõpetaval aktusel, kui kõikide mälumängude tulemused on kokku liidetud
  •  Eduard Vilde muuseum kuulutab koolinoortele välja luulekonkursi pealkirjaga "Mis maa see on?" tähistamaks "Mahtra sõja" 110. aastapäeva ja saabuvat Eesti Vabariigi 95. juubelit. Eelnimetatud konkursi raames toimub ajavahemikul 24.09-24.10 luulekonkursi "Mis maa see on?" Juuru Gümnaasiumi voor.
  • Oktoober on "Hea õpetaja kuu", mille raames toimuvad koolis mitmed tegevused/sündmused (nimekiri täieneb tegevuste lisandumisel). Täpsem info huvitegevuse lehelt: www.juuru.edu.ee/jareltulija
    • "Hea õpetaja kuu" raames kõlavad VildeFM-ist ka õpetajate lemmiklaulud - soovilugude leht ilmub õpetajate tuppa 2. oktoobril
    • 2. oktoobril ilmub algklasside maja saali õpilastööde näitus "Juuru kooli õpetaja", mis täieneb tööde lisandumisel

• Vanapaberit saab üle anda majandusjuhatajale. Võta ühendust ja lepi aeg eelnevalt kokku.