Viimati uuendatud Esmaspäev, 12 November 2012

Nädala info 05-11-2012

• Täname Rapla mk koolinoorte ind. lauatennise MV osalenud õpilasi:  4. kl Andre Piiriste  EP 1. koht; 5. kl Romet Raismaa DP 2. koht, Kevin Teder DP 3. koht, Juss Parek, Kristofer Kraani; 6. kl Mikk Anderson, Vivian Haljasmets DT 1. koht; 7. kl Liis Lee CT 1. koht, Kaspar Treinberg CP 3. koht; 8. kl Antero Raismaa CP 1. koht, Tarvo Heinroos. Täname võistkonna esindajat õp. Toomas Malvat.
  • Täname luulekonkursist "Mis maa see on?" osa võtnud õpilasi: Mihkel Voronkov, Kristo Tammsoo, Kevin Teder, Jane Priimägi, Vivian Haljasmets, Hannula Lobjak, Merilin Ogga, Mari-Liis Truusööt, Romet Raismaa, Kert Toomingas, Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Kelly Martin, Annemai Lemsalu, Mariliis Reinamann, Kadri Ann Ots, Dairi Reinvart, Rando Aav.

• Eksperthinnangute järgsed klasside koosolekud algavad neljapäevast, 8.novembrist vastavalt ajagraafikule (saadetakse e-mailile). Analüüsid jagatakse klassijuhatajale eelnevalt sotsiaalpedagoogi poolt.
  • Sel nädalal on  1.- 4. kl õpilaste tervisekontroll tervisekeskuses.

• Klassidele on võimalik  tellida Targalt internetis tasuta  koolitused. Vastav info klassijuhatajatele saadetud. Ootame tagasisidet hiljemalt reedel, 9. nov.

• 9. ja 12. kl õpilaste  individuaalvestlused karjäärinõustajaga toimuvad teisipäeval, 6. nov alates 1. tunnist.
  • Teisipäeval, 6. nov osalevad 4.- 5. kl poisid rahvastepallivõistlustel. Nimekiri stendil.
  • Reedel, 9. nov osalevad 9. kl õpilased Emili Aus ja Mari-Liis Mäekivi ning 11. kl Heli Poikalainen ja Sigrit Lohk vabariiklikul vene keele festivalil "Vene kõne" Tallinnas.
  • 22. nov osalevad 12. kl õpilased töövarjupäeval.
  • 28. nov toimub 7., 9., 11. ja 12. kl õpilaste õppeekskursioon Tallinna.
  • Kui õpilane soovib oma teadmisi (hindeid) parandada, leida võimalus konsultatsioonitundide ajal.

Tugisüsteemid

• Huvijuht viibib koolimajas sel nädalal teisipäeval ja neljapäeval.
  • 6. novembril kell 9.00 - 10.40 toimub auditooriumis meediakoolitus. Kohustuslik osaleda kõigil õpilastel, kes on tegevad "Järeltulija" ja "VildeFm-i" toimetuses. Väga oodatud on kõik huvilised, kes soovivad edaspidi teha lugusid koolilehte või olla abiks kooliraadio toimetuses.
  • 8. novembril kell 14.30 toimub Juuru rahvamajas 5.-9. klassi õpilastele lastelavastus "Muinasjutud muusikas".
  • 9. novembril osalevad Õpilasesinduse liikmed Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis toimuval Osaluskohvikus. Väljasõit kooli juurest kell 10.00. Osalevad: Kristel Leola, Tanel Murd, Kaisa Lukas, Elise Leinberg, Kelli Männa, Elina Siniallik, Mariliis Reimann, Merilin Ogga. Õpilastega läheb kaasa huvijuht Mari Palu. Täpsem info: http://kohvik.noortekogud.ee/?page_id=424
  • 22. novembril toimub Kadrikarneval. Õpilastel palutakse kadrisantide kombel rõivastuda valgesse ning soovi korral varjata oma nägu maskiga (maskikandjaid tänatakse maiusega). Kadrikarnevali raames toimub õpilasesinduse eestvedamisel ning piisavalt suure osalejate arvu korral 5.-12. klasside Playback. Playback toimub 22. novembril kell 14.00 Juuru rahvamajas
  • 23. novembril kell 12.00 - 12.40 toimub Juuru rahvamajas 1.-4. klassile lasteetendus "Suss-sepad". Etenduse pilet 2 EUR tasuda klassijuhatajale.
  • Juuru Gümnaasium on valmis liituma taaskord UNICEFi heategevusprojektiga "Väike heategu", mis kestab kuni 10. jaanuarini.  Klassijuhatajad, palun informeerige õpilasi ning suunake huvilised minu juurde. Laste ülesanne on müüa kaarte (1 kaart maksab 1 EUR ning igalt müüdud kaardilt annetab UNICEF 0,15% õpilasele, klassile). Kaardid saab tellida alles siis, kui on teada ligikaudne müüjate arv.
  • Luulekonkursi tulemused. Žürii koosseisuga Aili Normak, Marju Vahtrik, Pirje Väljaots, Katri Krall (Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja) jagas luulekonkursi auhinnalised kohad järgmiselt:
    • I koht Mariliis Reinmann
    • II koht Dairi Reinvart
    • III koht Merilin Ogga ja Mari-Liis Truusööt

Autasustamine toimub järgmise nädala teisipäeval (13.11) klassijuhatajatundide ajal!

Iga žürii liige hindas konkursile laekunud luuletusi individuaalselt. Paremusjärjestus selgus žüriiliikmete tulemuste kokkuliites ning enamuspunktide alusel. Kõik Juuru Gümnaasiumi vooru laekunud luuletused edastati õpilaste loal Eduard Vilde muuseumi poolt korraldatud samanimelisele luulekonkursile.

• Külalised majas - kool on andnud rendile ruumid tööharjutuse läbiviimiseks ajavahemikul 29.oktoober - 21. detsember 2012