Viimati uuendatud Esmaspäev, 19 November 2012

Nädala info 12-11-2012

• Kiitus vabariiklikul vene keele festivalil "Vene kõne" hea esinemise eest: 9. kl Emili Aus, Mari-Liis Mäekivi, Heidy Soovik; 11. kl Heli Poikalainen. Kiitus juhendajatele õpetajatele Lily Kononovale ja Tatjana Palusaarele.
  • Kiitus Rapla mk 4.- 5. kl poiste rahvastepallivõistluste MV-l 1. koha saavutamise eest. Võistkonda kuulusid  4. kl Andre Piiriste; 5. kl Rando Aav, Kristofer Kraani, Kristofer Luts, Dan Mustallikas, Juss Parek, Sten-Ekke Tomberg, Kenert Teder. Võistkond osaleb vabariiklikul võistlusel 16. novembril Saaremaal. Täname juhendajat õpetajat Toomas Malvat.

• Juuru valla preemiate määramine (Vt Juuru Valla Teataja, oktoober 2012, lk 3). - kooli juhtkond ootab ainegruppidelt ettepanekuid kirjalikult koos kandidaadi iseloomustuse ja põhjendusega emailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 19.11.2012.
  • Vastavalt sotsiaalministri määrusele Töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe ja täiendõppe kord on esmaabi koolitusele suunatud 12.-13. novembril (Juuru lasteaias Sinilill) H.Luhaorg, L.Remi ja T.Malva ning  Töötervishoiu- ja tööohutusalasele 24-tunnisele koolitusele (28.-30.11.2012) töökeskkonnavolinik A.Parek ning 8-tunnisele (28.11.2012) töökeskkonnaspetsialist V.Tammik ning direktor S.Kautsaar.

• Eksperthinnangute järgsed klasside koosolekud algasid neljapäevast, 8.novembrist vastavalt ajagraafikule (saadetud klassijuhatajatele e-mailile). Analüüsid jagatakse klassijuhatajale eelnevalt sotsiaalpedagoogi poolt.

• 22. nov osalevad 12. kl õpilased töövarjupäeval.
  • 28. nov toimub 7., 9., 11. ja 12. kl õpilaste õppeekskursioon Tallinna.

Tugisüsteemid

• Huvijuht viibib koolimajas sel nädalal teisipäeval ja neljapäeval.
  • 22. novembril toimub Kadrikarneval. Õpilastel palutakse kadrisantide kombel rõivastuda valgesse ning soovi korral varjata oma nägu maskiga (maskikandjaid tänatakse maiusega). Kadrikarnevali raames toimub õpilasesinduse eestvedamisel ning piisavalt suure osalejate arvu korral 5.-12. klasside Playback. Playback toimub 22. novembril kell 14.00 Juuru rahvamajas
  • 23. novembril kell 11.50 - 12.30 toimub Juuru rahvamajas 1.-4. klassile lasteetendus "Suss-sepad". Etenduse pilet 1,80 EUR tasuda klassijuhatajale.
  • UNICEFi heategevusprojekt "Väike heategu" (kestab kuni 10. jaanuarini). Projektiga liitus 5 õpilast. Kaardid saabuvad käesoleva nädala jooksul. Huvijuht võtab ise õpilastega ühendust.
  • Luulekonkursi tulemused. Autasustamine toimub järgmise nädala teisipäeval (13.11) koolipäeva jooksul. Kõik Juuru Gümnaasiumi vooru laekunud luuletused edastati õpilaste loal Eduard Vilde muuseumi poolt korraldatud samanimelisele luulekonkursile. Juuru Gümnaasiumi tulemused:
    • I koht Mariliis Reinmann
    • II koht Dairi Reinvart
    • III koht Merilin Ogga ja Mari-Liis Truusööt

• Külalised majas - kool on andnud rendile ruumid tööharjutuse läbiviimiseks ajavahemikul 29.oktoober - 21. detsember 2012