Projektid

Hooliv klass

Viimati uuendatud Teisipäev, 03 November 2015

Juuru Eduard Vilde Kooli 6. klass osaleb 2015/2016 õ.a programmis "Hooliv klass". Programm "Hooliv klass" on mõeldud 6.-7. klassidele ja programmi eesmärgiks on õpetada oskusi ja pakkuda kogemusi, mis aitavad luua klassist hoolivat meeskonda. On pigem reegel kui erand, et 6.-7. klasside noored on jõudnud oma arengus etappi, kus seistakse silmitsi väljakutsetega, mis on seotud suhete loomise ja hoidmisega. Sel põhjusel on programm ennekõike abiks klassidele, mis ei toimi ühtse meeskonnana, kus esineb sageli konflikte ja õpilastel on raskusi õppetööle keskendumisel.

Meediakajastus: http://koolielu.ee/info/readnews/467922/hooliv-klass-alustas-uue-hooga

eTwinning projekt

Viimati uuendatud Reede, 07 November 2014

5. klassi õpilased osalevad rahvusvahelises projektis Look at Book.

Partnerkoolid on Kreekast, Tšehhist, Itaaliast, Poolast ja Eestist.

Projeki juhib Tšehhi kool. Tegevused on näha nii Twinspace kui ka projekti blogi lehel Look at Book.

School teams from Czech Republic, Greece, Italy, Poland and Estonia cooperate on activities connected with reading, writing, story telling, getting to know our culture etc. The most important and common aim for all of us is to have fun with books and their stories. We use modern technology tools to encourage our students to read and to show that reading is a pleasure.

Projekti blogi