Härra Vilde 148. sünnipäev

Viimati uuendatud 01 Märts 2013

4. märtsil täitub Eduard Vilde 148. sünniaastapäev. Juuru kool tähistab härra Vilde sünnipäeva järgmiste tegevustega.

Kooli fuajees on avatud näitus "Kõik teed viivad Berliini", mille juurde kuuluvatest voldikutest saab lähemalt lugeda, milliseid mõtteid mõlgutas ja tundeid koges Vilde oma reisidel.

näitus

1. söögivahetunni ajal kuulutatakse kooli fuajees välja, kes on Juuru kooli "Vilde 2013" ehk kõige lennukamate ideedega õpilane. Loodame, et sellest konkursist saab tore traditsioon, mis tutvustab õpilastele Vilde erinevaid iseloomujooni ning aitab õpilastel samastada end Vildega.

4. tunni ajal toimub 1.-12. klassi õpilastele näitusega samanimeline võistkondlik mäng "Kõik teed viivad Berliini", mis tutvustab Vilde reisikirge.

Sünnipäevale kohaselt pakutakse lõunasöögi kõrvale ka magusat!

Mõeldes Sinule, Vilde!