Playback 2013

Viimati uuendatud 25 Märts 2013

Playback 2013 "Võta vabalt" toimub juba 5. aprillil algusega kell 13.10 Juuru Rahvamajas.

Playbackist võtab osa terve koolipere ehk oma kavaga võivad lavale tulla 1.-12. klassi õpilased.

Teema "Võta vabalt" lubab õpilastel valida meelepärane muusikapala/reklaam/katkend telesarjast, mida 5. aprillil kõigi silme all parodeeritakse.

Etteasteid jälgiv žürii hindab klasse kolmes vanuseastmes: 1.-4. klass; 5.-8. klass ja 9.-12. klass. Hinnatakse etteaste originaalsust, kostüüme, lavalist liikumist ja parodeerimise oskust. Ühtlasi saab auhinnatud publiku lemmik!

NB: registreerimise tähtaeg 2. aprill See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB2: 5. aprillil toimuvad kõik ainetunnid, mis kestavad 30 minutit!

Korraldajad jätavad endale õiguse teha reeglites muudatusi!

"Võta vabalt", kuid ole originaalne!