Luulevõistluse "Mis maa see on?" Juuru Gümnaasiumi voor

Viimati uuendatud 25 September 2012

Tähistamaks "Mahtra sõja" 110. aastapäeva ja Eesti Vabariigi saabuvat 95. juubelit, kuulutab Eduard Vilde muuseum välja luulevõistluse pealkirjaga "Mis maa see on?". Eelnimetatud konkursi raames toimub ajavahemikul 24.09-24.10 luulevõistluse "Mis maa see on?" Juuru Gümnaasiumi voor.

Juuru Gümnaasiumi konkursi toimumise tingimused:

Konkursi toimumise aeg on 24.09–24.10.2012.

1. Luuletuste vormi osas piiranguid ei ole.

2. Konkursile esitatud luuletus peab olema teemale vastav eestikeelne originaal, mis võib olla

kirjutatud enne konkursi väljakuulutamist või spetsiaalselt konkursi tarbeks.

3. Tööd tuua huvijuhi kätte või saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (märksõna "Luuletus)

5. Luuletuste esitamise lõpptähtaeg on 24.10.2012

6. Kõigi võistlustööde puhul peab olema märgitud autori ees- ja perekonnanimi ja klass

7. Puuduvate kontaktandmete puhul tööd ei arvestata.

8. Žürii valib välja 3 paremat luuletust.

9. Võistlus toimub kolmes vanusegrupis: algklassid, põhikool ja gümnaasium

10. Võitjaid premeeritakse tänukirja ja kingitusega, kõiki osalejaid tänatakse tänukirjaga

11. Nii Juuru Gümnaasiumi kui ka Eduard Vilde muuseumi luulevõistlusel osalemine toimub vabatahtlikkuse alusel. Õpilased võivad oma luuletuse esitada kas ainult ühele või mõlemale võistlusele

Eduard Vilde muuseumi konkursi tingimuste kohta loe lähemalt siit!