Südamenädal

Viimati uuendatud 16 Aprill 2013

Sel aastal toimub südamenädal 15.-21. aprill. Oma panuse tervislikele eluviisidele annab ka Juuru Gümnaasium.

16. aprill - Tervislikud salatid ja smuutidSYDNADAL

Konkurss toimub kell 9.05-9.35 kooli sööklas.

Vaata konkursi tingimusi SIIT!

19. aprill - Liikumine on tervis

Liigume koos:

• 1.-4. klass 5. tunni ajal kooli võimlas, kus toimuvad teatevõistlused (osalevad kõik õpilased, selga portlik riietus)
  • 5.-9. klass 6. tunni ajal koolimaja peal orienteerumas                   (NB: 8. ja 9. klassist võib osaleda üks 3-liikmeline võistkond, 5.-7. klassist võib osaleda mitu võistkonda)

16., 18., 19. aprill - Kolme minuti hüppenööri maraton

Maratonil osalejad peavad kolmel päeval, iga päev ühe minuti jooksul, tegema nii palju hüppeid hüppenööriga kui võimalik! Võidab see, kellel on 3 minuti peale kõige rohkem hüppeid. Arvestust peetakse neljas vanuse grupis: 1.-2.; 3.-5.; 6.-8.; 9.-12. klass.

Osalemiseks on vaja hüppenööri (saab ka kohapeal laenata) ning abilist/sõpra kes hüpped kokku loeb!

Hüppamine toimub söögivahetundide ajal: 1.-6. klass 2. söögivahetund algkoolimaja saalis; 7.-12. klass 1. söögivahetund fuajees.

Salati/smuuti konkursi, teatevõistluste, orienteerumise, hüppenööri maratoni parimatele auhinnad!