5.-12. klassi mälumängu LÕPPTULEMUSED

Viimati uuendatud 07 Mai 2013

5.-12. klassi mälumängu võitjad on selgunud.

E. Vilde nim. Juuru Gümnaasiumi 5.-12. klassi mälumängu seeria algas 19. oktoobril 2012, kui toimus I voor. Järgmised voorud toimusid 20. detsembril 2012, 8. märtsil 2013 ning järjekorras viimane mälumäng viidi läbi abiturientide lõpukellapäeval, 24. aprillil.

Võistkonnad pidid oma teadmisi proovile panema väga erinevates valdkondades ja teemades. I ja II voorus oli 6 erinevat valdkonda ning küsimused olid koostatud Juuru kooli aineõpetajate poolt. III voorus tuli võistkondadel vastata Eesti Vabariigi ja Eduard Vilde kohta koostatud küsimustele. IV voor küsimused olid koostatud aga Juuru kooli käimasoleva õppeaasta huvitegevus kohta. Nagu aimata oli, hiilgasid oma teadmistega viimases voorus need võistkonnad, kes olid kõige enam üritustest osa võtnud.

Mälumängu lõpptulemustega saab tutvuda SIIN

Võistkondade tänamine ja võitjate premeerimine toimub kooliaastat lõpetaval kogunemisel, 4. juunil!