Hea Õpetaja Kuu

Viimati uuendatud 04 November 2013

Oktoober on tuntud kui Hea Õpetaja kuu. Programmiga on liitunud ka Juuru kool, vt: www.opetajakuu.ee

Mis toimub mujal?

Eesti Õpilasesinduste Liit (EÕEL) kuulutab välja konkursi "Õpilassõbralik õpetaja".

Kui sa arvad, et just Sinu koolis õpetab kõige õpilassõbralikum õpetaja, anna EÕEL sellest teada. Selleks, et Sinu õpetaja saaks selle tiitli, tuleb ankeedis ära põhjendada, kuidas just Sinu õpetaja on kõige väärilisem sellele tiitlile.

Ankeet täida siin: https://docs.google.com/forms/d/19eaVu52WT6iDHVYdCo-Onx49TfMB9pzi_HygBu0a0j4/viewform

Kandidaate saab esitada kuni 20. oktoobrini. Oktoobrikuu jooskul kogunenud ankeetide põhjal teeb EÕEL žürii otsuse ning tiitel antakse kõige õpilassõbralikumale õpetajale üle.

Kõikidel palume saata õpetajast ka pilt EÕEL kultuurivaldkonna juhi Sirly Pärnaste meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.