Jõulud Juuru Eduard Vilde Koolis

Viimati uuendatud 06 Detsember 2014

Juuru Eduard Vilde Koolis toimuvad jõulukuu raames järgmised tegevused, mis on kooskõlastatud kooli Õpilasesinduse liikmetega. Nimekiri täieneb vajadusel.

• KLASSIDE KAUNISTAMINE toimub ajavahemikul 1.-5. detsember. Klasse hindab õpilasesinduse juhtkond.
  • PÄKAPIKUMÜTSI NÄDAL 8.-12. detsembrini. Nädala raames toimuvad mitmed teised tegevused:
    • algklasside päkapikutund 8. detsembril 2. tunni ajal võimlas. Korraldab Õpilasesindus.
    • piparkoogi näitus kooli fuajees ja algkoolimaja saalis. Näitus on avatud 19. detsembrini.
    • 5.-9. klassi "Villaste sokkide ralli" 10. detsembril kell 15.00 võimlas. Võistkonnas 5 õpilast.
    • päkapikumütsidega ehitud pead on oodatud iga päev. Mütside kogusel hoitakse silma peal;)
  • JÕULULAAT 15. detsembril vahetundide ajal kooli fuajees.
  • 1.-4. klassi JÕULUPIDU 17. detsembril
  • 5.-9. klassi JÕULUKLASSIÕHTUD ja -HOMMIKUD detsembrikuu 3. nädalal