15. oktoober 2013

E. Vilde nim Juuru Gümnaasiumi ÕE koosoleku protokoll nr 4

Koosoleku toimumise aeg: 15. oktoober 2013, kell 15.00 – 15.15

Koosoleku toimumise koht: ÕE-ruum

Koosolekul viibisid: Kristel Leola, Hannula Lobjak, Sigrit Lohk, Rain Meri, Bert Mustallikas, Kelli Männa, Jane Priimägi, Mariliis Reimann, Lisette Marie Räbovõitra

Koosolekut juhtis: huvijuht Mari Palu

Päevakorrapunktid:

1. Stiilinädala teemad

2. ÕE ühispilt

3. Lahe koolipäev

4. Üldkoosolek

5. Rõõmud/mured

Otsused/tagasiside/ettepanekud:

1.Õpilasesindus otsustas ühehäälselt ära stiilinädala teemad: esmaspäev – lasteaed, teisipäev – loomaaed, kolmapäev – armee, neljapäev – kauboid, reede – 80.-ndad. Stiilinädal toimub 4.-8. november.

Klassivanemad jälgivad klassikaaslaste osalust stiilinädalal ning teavitavad huvijuhti 8. novembri hommikul, keda autasustada aktiivse osavõtu puhul.

2. Koolipere pildistamine toimub 17. oktoobril. Õpilasesindus teeb ühispildi kell 12.55. Kelli ja Elina vastutavad õpilaste kohalolu eest.

3. Lahedal koolipäeval 19. novembril Nokia kontserdimajas osalevad Hannula Lobjak ja Kelli Männa

4. Üldkoosolekul osaleb Tanel Murd. Huvijuht saadab Tanelile kirja, mis sisaldab endas ka registreerimisvormi.

5. Rõõmusid/muresid õpilastel polnud.

Protokolli koostas: huvijuht Mari Palu