Hea õpetaja kuu

Viimati uuendatud 02 Oktoober 2012

Tegevused "Hea õpetaja kuu" raames

Kas oled huvi tundnud, mis on õpetajate hobid või miks valisid nad õpetaja elukutse või hoopiski, millega tegelevad õpetajad vaheajal. Nüüd on Sul see võimalus?

Oktoobrikuu kolmel esimsel nädalal külastavad VildeFM-i Juuru Gümnaasiumi 3 õpetajat, kes on nõus vastama õpilaste poolt esitatud küsimustele.

Oktoobrikuu esimesel teisipäeval, 2. oktoobril, on küsitletava rollis õpetaja Ene Holsting. Ootame küsimusi Facebooki VildeFM-i lehele või e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Oled juba ammu tahtnud mõnele õpetajale tänusõnu öelda, kuid Sul pole olnud selleks võimalust või on Sind takistanud väike aukartuse värin. Nüüd on Sul see võimalus!

2. oktoobril ilmub kooli fuajeesse ÕPETAJA KIITMISE POSTKAST. Postkasti kõrvalt leiad sedeli, millele saad kirjutada õpetaja nime ja oma tänusõnad. Täidetud sedelid jagame nädala lõpus õpetajatele!

Oled huvi tundud, milline muusikamaitse on õpetajatel. Nüüd on see hetk saabunud!

"Hea õpetaja kuu" raames kõlavad VildeFM-ist ka õpetajate lemmiklaulud. Soovilugude leht ilmub 2. oktoobril õpetajate tuppa.

Kui hästi oskavad õpilased joonistada Juuru Gümnaasiumi õpetajaid?

Oktoobrikuu esimesel nädalal ilmub algkoolimaja saali Juuru Gümnaasiumi õpetajate portreede näitus.

Ideede ja võimaluste korral lisandub üritusi veelgi!