Vastlapäeva tähistamine 12. veebruaril

Viimati uuendatud 03 Veebruar 2013

Juuru Gümnaasiumi koolipere tähistab üheskoos vastlapäeva 12. veebruaril.

1.-3. klass lustib Pirgu terviseradadel. 4.-12. klass sõidab Valgehobusemäele.

Väljasõit kooli juurest kell 10.30. 1.-3. klass viibib Pirgul ajavahemikul 11-13, 4.-12. klass saavad Valgehobusemäel mägesid vallutada ajavahemikul 12-14.

Õhtul viivad koolibussid lapsed koju tavapärasel ajal.

Toitlustamise korraldab kool: söögi-joogi jagavad õpilastele klassijuhatajad. Soovi korral võivad õpilased endale näksimist kaasa võtta. Valgehobusemäel on avatud ka kohvik.

Tegevused vastlapäeval

Kooli poolt on renditud lumerõngad, mida õpilased saavad kasutada kordamööda. Grupid ja ajad moodustatakse nii Pirgus kui Valgehobusemäel koha peal!!!

Õpilane mõtleb läbi, millega ta soovib Valgehobusemäel tegeleda! Võimalused on järgmised:

• murdmaasuusatamine
  • kelgutamine
  • uisutamine
  • lumerõngaga sõitmine (renditud kooli poolt)
  • lumelauaga sõitmine
  • mäesuusatamine

Ülejäänud vahendid võtab laps vastavalt oma soovile kaasa või laenutab kohapeal oma raha eest (laenutushinnad leiad SIIT)

Kaasa võetud vahendid paigutatakse busside pagasiruumidesse!

Lisaks eelmainitud tegevustele korraldavad kehalise kasvatuse õpetajad talviseid teatevõistlusi!